Jesteś w sekcji:   Strona główna  >  O nas

DrukujO nas


Portal Budujesz-Kupujesz.pl powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby polskiego rynku budowlanego. My wszyscy - uczestnicy tego rynku - wielokrotnie spotykamy się z koniecznością dokonania wyborów - od najprostszych, jak kolor farby na ścianach, po najtrudniejsze, jak budowa całych obiektów. Bez względu jednak na poziom trudności, zawsze chcemy mieć poczucie właściwie podjętej decyzji. To właśnie dlatego powstał Portal.

Budujesz-Kupujesz.pl to źródło pewnej informacji branżowej oraz miejsce wymiany doświadczeń ludzi z całego kraju.Do kogo skierowany jest Portal?

Do Ciebie!
Przy budowaniu koncepcji naszego serwisu szczególny nacisk kładliśmy na jego otwartość i przystępność.

Budujesz? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Z pewnością zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy. To tutaj znajdziesz w jednym miejscu bazę nowych zleceń oraz zamówień publicznych, które zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, mogą regularnie pojawiać się na Twojej skrzynce pocztowej. To także tutaj znajdziesz bazę firm, w której wyszukasz dostawców, podwykonawców czy inwestorów. I to tutaj najczęściej zaglądają przedstawiciele Twojej grupy docelowej - jest to więc świetne miejsce na reklamę.

Kupujesz? Szukasz wykonawcy dla Twojego zlecenia? Z pewnością zależy Ci na poradach od doświadczonych specjalistów. To tutaj znajdziesz poradniki prawno-budowlane oraz to tutaj możesz zadać pytanie na internetowym forum i wymienić się doświadczeniami z ludźmi z całego kraju. Na Portalu możesz także złożyć zapytanie ofertowe, które będzie rozesłane do spełniających kryteria firm branżowych - nie musisz już szukać - to firmy znajdą Ciebie.

Nie ma znaczenia czy reprezentujesz stronę budujesz, czy stronę kupujesz. Ma znaczenie to, że jesteś uczestnikiem tego rynku i chcesz działać świadomie. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania Portalu i korzystania z jego zasobów.

 

Ekipa Budujesz-Kupujesz.pl

 

 

 zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj